Program


Bolha a fülbe

Bolha a fülbe

Mi is kell egy jó vígjátékhoz? Először is rögtön legyen egy ember, akiből kettő van, pontosabban legyen két ember, akik külsőleg teljesen egyformák, de élethelyzetüket tekintve a lehető legtávolabb vannak egymástól.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. március 9. szombat, 19:00

Georges Feydeau: Bolha a fülbe
vígjáték
BEMUTATÓ: 2021. október 15.

Legyen két ember és mondjuk az egyikük legyen egy biztosító társaság igazgatója, a másik pedig egy alkoholista, kisegítő alkalmazott egy kuplerájban. Normál esetben találkozhatna-e ez a két ember vagy előfordulhatna-e a fent említett ügyvéd egy kuplerájban? Nem. De erre való a vígjáték, szélsőséges élethelyzetek megteremtésére és megmutatására. Mi kell még... természetesen féltékenység, félreértések, mulatságos helyzetek, jó poénok, s hogy a szélsőségekről kiderüljön, hogy minden dolog valahogy önmagában hordozza a maga ellentettét is, hisz minden szélsőség torzulás és az „igazság” a „normalitás” az valahol középen van. Ha eddig eljutunk, máris megszületik a Bolha a fülbe, Feydeau remekbeszabott vígjátéka.

SZEREPOSZTÁS
Victor-Emanuel Chandebise/Poche.............. SIMON ZOLTÁN
Raymonde Chandebise................................ CZVIKKER LILLA
Camille Chandebise...................................... RÓZSA KRISZTIÁN
Romain Tournel............................................. LAJOS ANDRÁS
Carlos Homenides De Histangua.................. HARSÁNYI ATTILA Jászai-díjas
Lucien Homenides De Histangua.................. RUDOLF SZONJA
Finache doktor............................................... KERESZTES SÁNDOR
Étienne.......................................................... FARKAS SÁNDOR
Antoinette...................................................... EDVI HENRIETTA m.v.
Baptist........................................................... SZEGEDI DEZSŐ Jászai-díjas
Augustin Ferraillon........................................ SALAT LEHEL
Olympe Ferraillon.......................................... NÁDASY ERIKA
Rugby............................................................ BÖRCSÖK OLIVÉR e.h.

Valamint: Számos lányok és fiúk

Díszlettervező: KHELL ZSOLT
Jelmeztervező: TIHANYI ILDI
Ügyelő: OREHOVSZKY ZSÓFIA
Súgó: BÍRÓ KLÁRA
Rendezőasszisztens: RADNAI ERIKA
Rendező: Rusznyák Gábor

Ajánlatunk


Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.

Az Apostol együttes több mint öt évtizede áll a magyar zenei élet legmeghatározóbb előadói között. Dalai – mint a “Nem tudok élni nélküled”, “Okosabban kéne élni”, “Eladó, kiadó most a szívem” – generációk kedvenceivé váltak, és ma is ugyanazzal az érzelemmel, erővel és időtlenséggel szólnak, mint régen.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Ajánló


zenedráma A Pintér Béla és Társulata valamint a Katona József Színház koprodukciója

Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!