Program


Bonzsúr, Svájc! (Fábri)

Bonzsúr, Svájc! (Fábri)

Ciao ciao Bourbine
svájci–olasz vígjáték, 88 perc, 2025
svájci német, francia, angol nyelven, magyar felirattal

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. november 19. szerda, 16:00

Rendező: Peter Luisi
Szereplők: Beat Schlatter, Vincent Kucholl, Catherine Pagani, Leonardo Nigro, Silvia Jost, Alexandra Prusa

Egy abszurd népszavazás eredményeként Svájc hivatalos nyelve kizárólag a francia lesz. A döntés komoly válságot idéz elő, különösen a német anyanyelvű lakosság körében. A történet főszereplője Walter Egli, aki rendőrségi alkalmazottként felelős az egynyelvűség bevezetéséért. Bár maga is alig beszéli a francia nyelvet, francia ajkú kollégájával együtt Tessinbe küldik, hogy felszámolják az ott működő ellenállócsoportot.

Bonzsúr, Svájc! ironikus és szatirikus stílusban dolgozza fel a nyelvpolitikai kérdések abszurditását.

Bemutató dátuma: 2025.09.04.

Forgalmazó: Uránia Film

Ajánlatunk


Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

Felejtsd el a sztereotípiákat, Alexander Popa darabja három színész játéka. Férj feleség, jóbarát. Vélt és valós igazságok, nyomozás, (mert egy titok leleplezése mindig nyomozás is egy kicsit). Nevetni fogsz, majd meglepődsz, majd szembe kerülsz a titokkal.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!