Program


Dráma a Szalonban - kortárs drámajáték mindenkinek

Dráma a Szalonban - kortárs drámajáték mindenkinek

Visszatér a Győri Nemzeti Színházba a könyvszalon, melynek idén sem marad el az egyik legsikeresebb eseménye, a Drámaverseny.
A kreativitás és alkotás turbó üzemmódba kapcsol és ahogy az lenni szokott, három csapat verseng a közönség és a zsűri elismeréséért. A feladat nem egyszerű, a rendezőknek a Kisalföld napilapban megjelent szalagcímek alapján kell írni és rendezni egy darabot két nap…  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: november 11. szombat, 19:00

Visszatér a Győri Nemzeti Színházba a könyvszalon, melynek idén sem marad el az egyik legsikeresebb eseménye, a Drámaverseny.
A kreativitás és alkotás turbó üzemmódba kapcsol és ahogy az lenni szokott, három csapat verseng a közönség és a zsűri elismeréséért. A feladat nem egyszerű, a rendezőknek a Kisalföld napilapban megjelent szalagcímek alapján kell írni és rendezni egy darabot két nap alatt, aminek sorsáról a közel 700 fős közönség dönt.
Az idei évadban, a hat fős csapatok élére külön csapatkapitányok is kinevezésre kerültek, akik extra feladatok megoldásával vagy elbukásával hozhatják előnyösebb vagy akár hátrányosabb helyzetbe csapatukat.
A hajmeresztő feladatra idén is három rendkívüli rendező vállalkozott: Kszel Attila, aki hazai pályán érezheti magát, hisz évtizedek óta írja és rendezi a színház ifjúsági előadásait; Móczár Bence, aki fiatalos lendülettel és üdítő kreativitással szövi történeteinek szálait majd állítja színpadra, és végül, de nem utolsó sorban Váradi R. Szabolcs, a kaposvári színház írója, segédrendezője.

Ajánlatunk


Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Andrea Bocelli pályafutásának 30 éves évfordulóját ünnepli 2024-ben! A jövő évi jubileumi turnéja keretében 2024. november 23-án Budapesten, az MVM Dome-ban ad koncertet!

A rock and roll koronázatlan királya, MR. ROCK AND ROLL a sokak által várt és hagyománnyá lett Fenyő Ünnepet, az egész éves Életmű turné budapesti állomásával koronázza meg!

Ajánló


Új magyar musical a Madách Színház színpadán!

Hobo és nagyszerű zenekara a rangos jubileumhoz méltó koncerttel készül. A vadászok gyülekezőjétől a Hajtók dalán át ízig vérig rockba…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!