KALÁKA KONCERT
KALÁKA KONCERT
Akusztikus koncert felnőtteknek, minden hónapban vendégfellépővel
BECZE GÁBOR, GRYLLUS DÁNIEL, GRYLLUS VILMOS, RADVÁNYI BALÁZS
KALÁKA KONCERT
Akusztikus koncert felnőtteknek, minden hónapban vendégfellépővel
BECZE GÁBOR, GRYLLUS DÁNIEL, GRYLLUS VILMOS, RADVÁNYI BALÁZS
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 31. szombat, 19:00
A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.
2026. június 5-én Alvaro Soler elhozza Budapestre, a Barba Negrába a latin életérzést és legszemélyesebb vallomásait. Az „EL CAMINO” album dalaival az énekes kitárja lelkét: ez a koncert egy érzelmi hullámvasút lesz, tele fülbemászó dallamokkal, reménnyel és azzal a semmihez sem fogható pozitív energiával, ami Soler minden mozdulatából árad.
Műsor: Händel: g-moll concerto grosso, HWV 324 Borogyin: Közép-Ázsia pusztáin Liszt: Prométheusz Vivaldi: Négy évszak – Nyár, 3. Presto
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!