Program


Médea gyermekei
2

Médea gyermekei

Ebben a kiskamaszoknak szóló előadásban egy család felbomlásának kezdetét figyelhetjük meg egy ötéves kisfiú és egy kilencéves nagylány szemszögéből, akik a szobájukba beszűrődő mondatfoszlányokból, szüleik tehetségtelen kompenzálási kísérleteiből, nagynénjük jószándékú terelgetéséből és egy esti meséből értik meg, hogy új élet kezdődik számukra.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 20. kedd, 10:00

Miért kezdtek el a szüleink hirtelen veszekedni?
Hová tűnik apa napokra, és amikor hazajön, ki hívogatja?
Mit jelent az, hogy elhagyni valakit?
Minket is el fognak hagyni?

Ebben a kiskamaszoknak szóló előadásban egy család felbomlásának kezdetét figyelhetjük meg egy ötéves kisfiú és egy kilencéves nagylány szemszögéből, akik a szobájukba beszűrődő mondatfoszlányokból, szüleik tehetségtelen kompenzálási kísérleteiből, nagynénjük jószándékú terelgetéséből és egy esti meséből értik meg, hogy új élet kezdődik számukra.

Az előadáshoz drámapedagógiai foglalkozás kapcsolódik. Drámainstruktor: Debreceni Luca.

Suzanne Osten és Per Lysander koncepciója alapján az előadás szövegét írta Németh Nikolett. A szövegben részletek szerepelnek Max Porter A bánat egy tollas állat című művéből.

Az előadás a Hofra Kft. (www.hofra.hu) közvetítésével jött létre.

Szereplők:

Kisfiú | Juhász Vince
Nagylány | Koós Boglárka
Anya | Pető Kata m.v.
Apa | Chován Gábor
Nagynéni | Szőts Orsi

Alkotók:

Dramaturg | Németh Nikolett
Díszlettervező | Sokorai Attila
Jelmeztervező | Pető Kata
Zeneszerző | Pellei Milán
A rendező munkatársa | Balla Anett

Rendező | Berzsenyi Bellaagh Ádám

Drámainstruktor | Debreceni Luca

Az előadást 12 éves kortól ajánljuk.

Ajánlatunk


Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.

A nyughatatlan hódító, a szabad életű sevillai nemes története számtalan szerzőt inspirált már. Aleksandar Popovski mostani rendezése A Mester és Margarita után újabb látványos előadást rendezett a Nemzeti Színház Nagyszínpadán.

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Ajánló


A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.

Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!