Zwei Tauben für Aschenputtel / Hamupipőke
„Minden változhat.”
5 éves kortól, a Grimm-testvérek meséje alapján
„Minden változhat.”
5 éves kortól, a Grimm-testvérek meséje alapján
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 17. kedd, 18:00
A Grimm-testvérek egyik legszebb meséjének hozzávalóit egyszerű összeszedni: végy néhány galambot, egy gonosz mostohát, egy herceget és egy porba tiport leányt.
A „Hamupipőke” bemutatja, hogyan válik egy kitaszított, elhagyott lány gyönyörűszép hercegnővé, és ezzel a reménybe vetett hit létjogosultságát hinti el a szívünkben. Öt színész kalauzol minket végig a történeten úgy, hogy ők játsszák a történet összes szereplőjét a mesélő galamboktól a gonosz mostoháig.
A Magyarországi Német Színház a Grimm-testvérek meseklasszikusát friss csomagolásban hívja életre a színpadon. Az előadást 5 éves kortól ajánljuk, varázslatos színházi élményt kínálva az egész családnak!
Az előadás időtartama: 65 perc
Rendezés, díszlet: Stephan Rumphorst
Jelmezek: Arghavan Shekari
Szöveg: Catharina Fillers / Stefanie Schnitzler
Előadásjogok:Theaterstückverlag im DREI MASKEN VERLAG, München 2012
Shaw fanyar-szellemes példázata a férfi és a nő örök párviadaláról, Lerner és Loewe csodálatos dalaival az egyik legnépszerűbb musical. A könnyed, humoros történet mögött azonban ott húzódik egy sokkal fájdalmasabb..
„Az ember csak hangszer, amelyen a világegyetem játszik. A szimfóniának olyannak kell lennie, mint a világ. Mindent magába kell foglalnia!” – mondta Mahler, s e természetközeliség 3. szimfóniájában figyelhető meg leginkább.
"Gödöllő 60" Színházi Fesztivál Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 02. 17. (kedd) 19.00
Szőcs Artur rendező napjainkba helyezi az eredetileg több mint hatvan éve játszódó történetet, s ekképp egy okosotthon technikai csodái is…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!