
Halász Judit színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként. Magyar költők verseit évtizedek óta énekli – a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – méghozzá gyermekeknek. Generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben.
Gryllus Vilmos Mikulás váró családi koncertje 9:30 és 12:00 órakor
Belépés egy éves kor alatt ingyenes.
“Ez a nap más mint a többi…” – hiszen a Kultkikötő 20! Ezt a kerek évfordulót szeretnénk Halász Judittal és kicsikkel, nagyokkal együtt ünnepelni. Ezen a különleges alkalmon Halász Judit legnépszeűbb dalaiból hallható válogatás.
Kalandos életet élő vándorcigányok és hatalmukkal visszaélő, galád, mégis nevetséges nemesek a főszereplői a klasszikus Jókai-regényből, A cigánybáróból készült adaptációnak, a több generáció által jól ismert Szaffi című animációs filmnek.
Halász Judit színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként. Magyar költők verseit évtizedek óta énekli - a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – méghozzá gyermekeknek. Generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben.
A Kaláka együttes karácsonyi koncertje 09:30 és 12:00 órakor.
Belépés egy éves kor alatt ingyenes.
18 megjelent lemez után először egész estés filmkoncertet forgattak a művésznővel. A „Csirbiri” koncerten a filmkoncert zenei anyagából hallható válogatás, amely csokorba fogja Halász Judit egyedülálló pályafutásának legnépszerűbb alkotásait.
"Ecc, pecc! - Ki lehetsz?" | zenepedagógiai foglalkozás | Öröm-Hang-Ár alkotóműhely
Kovácsovics Fruzsina, aki az első Csillag születik műsor döntőse volt, két sikeres, felnőtteknek szóló album után döntött úgy, hogy dalaival ezentúl a gyerekeket szeretné szórakoztatni.
A családi koncert során az egyedi stílusú etno zenét játszó együttes improvizatív módon kezeli a táncos-zenés együttlétet: a gyerekek, sőt a szülők is aktív részesei és formálói a sok vidámsággal fűszerezett műsornak.
Kisgyermekes családokat várunk szeretettel az „évad” első Ringatójára. Játsszunk és énekeljük együtt közösen!
Éneklő, játszó édesanyák, édesapák csoportja, ahová már néhány hónapos kisbabával is lehet érkezni.
Korosztály: 5-9 év
A zene világnapja alkalmából színpadunkon a gyerekek, családok egyik nagy kedvence:
GRYLLUS VILMOS lesz a vendégünk.
Belépő 2 éves kor alatt ingyenes
Bársony Bálint és zenekara interaktív foglalkozása és mini koncertje gyerekeknek.
A Tompeti-Show egy interaktív, zenés, fokozottan szórakoztató családi show-műsor, melynek megtekintése minden korosztály számára ajánlott.
Ki ne álmodozott volna kisgyerekként lakodalmas játékról menyasszonnyal, vőlegénnyel, vőféllyel és násznéppel? A Müpa gyerekközönsége által jól ismert Bognár Szilvia új gyerekkoncertjén mindez valóra válik – sok nevetéssel, tréfás dalokkal, csúfolódós játékokkal és zenés bolondozással!
Koncertünk témája a FÖLD – Dobban, dobog, dübörög
Az Időmanó kalandjai című sorozat dalai – mint a Napsoroló – is felcsendülnek ebben a zenés mesekoncertben. A történet szerint a pontos időt mutató óra darabokra hullik, az időjárás, az évszakok és a hét napjai összekuszálódnak. Az idő helyreállításához a gyerekek aktív segítségére is szükség van.
A legkisebbeknek szóló koncertekre azokat a 1,5-4 éves gyermekeket várjuk szüleikkel, akiknek a mamájuk és a papájuk egykoron a Kaláka dalain nőtt fel.
interaktív bábelőadás
Az Éliás-Tóbiás Bábtársulat előadásában.
Képzeljük el, hogy egy elegáns angol fogadáson veszünk részt, ahol a zenei élmények épp olyan kifinomultak, mint a teázás klasszikus hagyományai a szigetországban.
Őszi koncertünk témája: Halloween, egy kísértetiesen izgalmas zenei találkozás
Dobolni jó. Fehér Károly és az Ethnosound csapat tagjai már 20 éve teszik ezt kicsik és nagyobbak örömére.
REMEKMŰVEK GYEREKEKNEK
SIMON IZABELLA GYEREKKONCERTJE 8-13 éveseknek
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!