
2023 Tihanyi Szabadtéri Játékok - Oscar - vígjáték
Egy előadás ami olyan kiszámíthatatlan, hogy azt se tudjuk, hova kapjuk a fejünk? Oscar! És van benne táska is?
Ó igen, pontosan három darab és ez elég komoly baj..
Egy előadás ami olyan kiszámíthatatlan, hogy azt se tudjuk, hova kapjuk a fejünk? Oscar! És van benne táska is?
Ó igen, pontosan három darab és ez elég komoly baj..
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, July 15 2023 8:30PM
Claude Magnier: Oscar
vígjáték
A Csiky Gergely Színház és a Kultkikötő koprodukciója
Mire is vágyik manapság egy színházszerető, ha helyet foglal a nézőtéren: legyen az előadásban tanulság, az Oscar-ban van. Lehessen jó sokat kacagni, nos az Oscart erre találták ki. Legyen bogozni való bonyodalom, ó az Oscar-ban van bőven. Legyenek benne gazdagok és gazdagodni vágyók, erről szól az Oscar. Leplezzenek le benne csalókat: tipikus Oscar. Feszültég? Tele van vele az Oscar. Legyenek benne érzelmek és igazi lélek. Nem is lenne érdemes másként! Férfiak? Van pár. Lányok? Csodásak. Jó színészek? Még szép! Egy lánygyermekes család teljesen átlagosnak induló napja, ami egy pillanat alatt felfordulások örvényévé válik, hogy aztán semmi se úgy történjen, mint kellene? Oscar!
Szereplők:
Bertrand Barnier, gyártulajdonos..................... Sarkadi Kiss János
Madame Barnier, a felesége............................ Nyári Szilvia
Christian Martin, könyvelő............................... Benedek Dániel
Colette, Barnier lánya...................................... Farkas Laura eh.
Jacqueline, a másik lány.................................. Kaszás Csenge
Philippe, kiropraktőr......................................... Stefánszky István
Bernadette, szobalány..................................... Török Saca
Oscar, akit eltűnt.............................................. Sándor Soma eh.
Charlotte, bártulajdonos................................... Varga Zsuzsa
Nyikita, a sofőr................................................. Kalmár Tamás
Rendező: Fándly Csaba
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
12 feledhetetlen este két nyáron át, 48 ezer önfeledten kacagó néző – és még koránt sincs vége! Minden idők egyik legsikeresebb Szabadtéri-produkciója 2025-ben is visszatér ősbemutatója helyszínére, a Dóm téri színpadra!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.