22/23 Hét randi
Férfi és nő. Párok. Akiknél minden gesztus hazugság; akiknél a nő alkalmi légyottra, a férfi szeremre vágyik; akiket a veszekedés tart össze; és akik már az emlékek is okot adnak a viszályra.
Férfi és nő. Párok. Akiknél minden gesztus hazugság; akiknél a nő alkalmi légyottra, a férfi szeremre vágyik; akiket a veszekedés tart össze; és akik már az emlékek is okot adnak a viszályra.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. december 7. szerda, 19:00
Láthatunk alakoskodó, ál-udvarias férfit és nőt, akik az őszinteségre emelik poharukat, miközben minden gesztusuk hazugság.
Láthatunk egy online társkereső oldal szülte első randit, amelyen a nő csupán alkalmi légyottra vágyik, a férfi pedig félénken és meglehetősen szerencsétlenül a pátosszal teli szerelmet keresi.
Láthatunk egy jelbeszélő párt is, akiket abszurd módon az örökös, csendes veszekedés tart össze.
De olyan holtvágányra futott párkapcsolatot is láthatunk, amelyben az egykori közös elvek szertefoszlottak, és ma már a hajdani közös nevetések emléke is okot ad a viszályra.
szereplők:
Mikecz Estilla (T. Pataki Emlékgyűrűs)
Mohácsi Norbert
alkotók:
rendező | Olt Tamás
díszlet- és jelmeztervezők | Kiss Donatella, Nyári Virág, Urbancsek Adél
rendezőasszisztens | Kántor Zoltán
Te fogod megismerni elsőként az új évadot! Legyél egy estére te is színházi hírvivő! Idén, rendhagyó módon a sajtónak és a nézőknek egyszerre jelentjük be a következő évadot. Egy különleges, egyszeri alkalom, ahol dalok, történetek és meglepetések kíséretében mutatjuk be, mi vár rád a színház következő évadában.
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
Az Orfeum mágusa A Budapesti Operettszínház 100. jubileumi évének díszelőadása − ez a vadonatúj nagyoperett − mágikus időutazásra hívja a becses publikumot.
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM…
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
8:00 Kapunyitás 19:00 Dánielfy zenekar 20:30 Parno Graszt
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!