Program


23/24 Toyota Salgótarján - Zenthe Nyár: Pillantás a hídról
6

23/24 Toyota Salgótarján - Zenthe Nyár: Pillantás a hídról

Pillantás a hídról...a hídról, ami Brooklynban található...A darab az utolsó pillanatokról szól, amikor még a hídon vagyunk, és még visszanézhetünk... Vajon vissza lehet még fordulni? Szívből ajánljuk az előadást mindazoknak, akik szeretik a gazdag mondanivalóval átitatott darabokat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. augusztus 6. kedd, 22:30

Pillantás a hídrólA híd Brooklynban van, ahonnan lepillantva az olasz negyed látható. A híd határ és minden a határokról szól.

Az utolsó pillanatokról, amikor már átkelünk, de még a hídon vagyunk és még visszanézhetünk. A rosszon még innen, de a helyesen már túli pillanatokról. Az átkelés azon pillanatairól, amikor még meg lehet állni, vissza lehet pillantani, netán vissza is lehet fordulni.

Végig ott feszül a kérdés: tényleg, vissza lehetne még fordulni innen? Vagy innen? Esetleg innen…?

Honnan válik véglegessé az átkelés? Létezik olyan erős szenvedély, amit nincs az a hatalom, az a tudás, az a bölcsesség, ami képes visszafordítani?

Tudatosítani kell magunkban, hogy hol is van a jó és a rossz között a határ.

...és ha odaérünk pillantsunk vissza a hídról mindenképpen.

 

A színdarab Magyarországon a THEATRUM MUNDI Színházi és Irodalmi Ügynökség közvetítésével kerül színre.

Színmű.

A Zenthe Ferenc Színház előadása.

Rendező: Kis Domonkos Márk (Jászai Mari-díjas)

 

Ajánlatunk


zenés átirat két részben

A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.

A Szentpétervári Balett Társulat valamint a Bolsoj Színház művészeivel autentikus előadásban indul országos turnéra Csajkovszkij Diótörője. A zenei élményről a Kodály Filharmónia Debrecen gondoskodik Somogyi-Tóth Dániel karmester irányításával. Az előadás - mely a 130 éves baletthagyományokra épül - egyszerre ünnepi, friss és magával ragadó, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt felejthetetlen élményt ígér.

Ajánló


BEMUTATÓ: 2025. augusztus 8. ELŐADÁSOK: 2026. július 10., 11., 17., 18. tervezett esőnapok: július 12., 19.

A Budafoki Dohnányi Zenekar ikonikus karácsonyi koncertshow-ja az idei évben is grandiózus látvánnyal, elsöprő zenei élménnyel várja a látogatókat. A…

A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!