program


A Legkisebb Jégkorszak - havas apokalipszis két színészre

A Legkisebb Jégkorszak - havas apokalipszis két színészre

2019-et írunk, Európát és benne Magyarországot az izlandi és olaszországi vulkánok heves aktivitása nyomán bekövetkező globális lehűlés keríti hatalmába. A lassanként beköszönő vulkáni tél felforgat mindent: nemcsak az ország gazdaságát és a társadalmi helyzetet, de az emberi viszonyokat, kapcsolatokat is. A válságban minden átértékelődik és mindenki megmérettetik: megerősödik vagy elbukik.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Mandag, 24. November 2025 19:00

Térey János 2015-ben megjelent regénye, A Legkisebb Jégkorszak korántsem utópisztikus látomás, hanem képtelenül valóságos korrajz egy elképzelt jövőről. 

Klem Viktor rendező Kovács Krisztina dramaturggal közösen készítette el a regény színpadi változatát, mely két színészre íródott. Sok humorral átszőtt, mély emberismerettel és életszeretettel megalkotott pillanatfelvételeket láthatunk, melyekben megdöbbentő egyéni sorsok és bonyolult párkapcsolatok villanak fel.

Szereplők:

Fiú: Klem Viktor

Lány: Gubík Ági

Alkotók:

Szerző: Térey János

Zeneszerző, zenei vezető:  Bucz Magor

Dramaturg: Kovács Krisztina

Rendező: Klem Viktor

Aktuelt


Erkel Ferenc BÁNK BÁN Opera három felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal A produkció szövege és zenei anyaga a mű ős- és baritonváltozatának felhasználásával jött létre.

Megható, mégis rendkívül szórakoztató előadás az öregedés folyamatáról, a függetlenség és a magány közti egyensúlyozásról, az örök vágyakozásról és a feltétlen életszeretetről.

Diótörő Mesés tánc-show

PÅ PLAKATEN


A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.

Mága Zoltán - Debreceni Újévi Koncert - A hagyomány új fejezetet nyit 2026-ban kiemelkedő kulturális esemény érkezik el: Mága Zoltán…

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.