program


BEREMÉNYI GÉZA -CSEH TAMÁS: FRONTÁTVONULÁS

BEREMÉNYI GÉZA -CSEH TAMÁS: FRONTÁTVONULÁS

Ecsédi rohangál az utcán, zaklatja Budapest lakosait, ugyanis a barátját keresi, a barátját Vizit, aki ott hagyta őt egy lakásban aludva két liter kávélikőr után, mert Vizinek megvilágosodása támad és el akar innen menni, máshová, valahová, bárhová, cselekedni akar amíg képes rá..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Onsdag, 25. Juni 2025 20:00

...csak hogy innen nem lehet elmenni, az emberek itt ragadtak valahogy, innen nem mennek és és ide nem érkeznek vonatok.

Szereplők

Ecsédi, Id Vizi, Tisztességes ember..................... Kerek Dávid
Vizi....................................................................... Liber Ágoston
Sas elvtárs, Pénztárosnő..................................... Fülöp Kristóf
Halmos, Hurkos ember........................................ Turi Péter
Dizőz, Fura alak................................................... Sas Zoltán
Narrátor, Világ mamikája...................................... Vatamány Atanáz

Alkotók
Jelmez: Varga-Járó Sára
Zenei vezető: Fülöp Kristóf
Rendező: Krasznai Vilmos

Aktuelt


Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

A REPUBLIC zenekar ebben az évben februárban ünnepelte 35. születésnapját. A jeles jubileum kapcsán az MVM Dome után most Szegedre egy közös ünneplésre hívják a közönséget 2025. szeptember 19-én, a Pick Arénába!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.