Program


Déryné bérlet 2.ea. - Szerelem

Déryné bérlet 2.ea. - Szerelem

BARTA LAJOS: SZERELEM
vígjáték két részben – Turay Ida Színház

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. november 6. vasárnap, 15:00

A vidéki kisvárosban élő Szalay Család három lányának örök várakozásáról, vőlegényekért folytatott versengéséről szól. A lányok fehér lovon közlekedő, fátyolos tekintetű költőkről és délceg katonákról álmodnak, miközben tíz körömmel kapaszkodnak a küszöbön toporgó, szürke hivatalnokba, hogy aztán az álmok palotájából a földszintes valóságba költözzenek.

Szereplők:
Mikó István (Kiváló és Érdemes művész, Jászai Mari-díjas), Détár Enikő (A Magyar Érdemrend Lovagkeresztje), Kovács Olga, Bodor Szabina, Magyar Bernadett, Pásztor Máté, Benkő Péter (Érdemes művész, kétszeres Jászai Mari-díjas), Karsai. J. András, Valázsik Péter/Horváth Dániel, Győri Péter, Szabó Anikó, rendező: Mikó István

Ajánlatunk


Operett 155 perc 2 felvonásban

Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.

A Puskás musical a leghíresebb magyar ember és az Aranycsapat történetét dolgozza fel, és állít méltó emléket neki. A darab szerzői Szente Vajk, Galambos Attila és Juhász Levente már többször bizonyították tehetségüket. Sikeres színdarabjuk valós eseményeken nyugszik, és hűen mutatja be a kort, amelyben játszódik. Az előadás hossza szünettel: 180 perc

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!