Farsangi koncert
Farsangi koncert
Győri Filharmonikus Zenekar
Közreműködik: Fischl Mónika és vendégei: Szendy Szilvi, Dolhai Attila és Peller Károly
Vezényel: Silló István
Farsangi koncert
Győri Filharmonikus Zenekar
Közreműködik: Fischl Mónika és vendégei: Szendy Szilvi, Dolhai Attila és Peller Károly
Vezényel: Silló István
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. január 28. szerda, 19:00
Hagyományos tatabányai farsangi hangversenyének műsorát a könnyű muzsika örökzöld melódiáiból állította össze a Győri Filharmonikus Zenekar. A programban a magyar operett halhatatlan mesterei: Lehár Ferenc, Kálmán Imre, Fényes Szabolcs, Ábrahám Pál és társaik világszerte kedvelt műveinek népszerű részletei csendülnek fel – a mindenki által ismert, dallamok bizonyára sokakban idéznek majd fel felejthetetlen emlékeket, csalnak könnyeket a szemekbe vagy indítanak jóízű nevetésre. Az elsőrangú előadást és a felhőtlen hangulatot az operett-műfaj legnagyobb hazai sztárjai: Fischl Mónika, Szendy Szilvi, Dolhai Attila és Peller Károly garantálják, a zenekart a Győri Nemzeti Színház karmestere, a műfaj igazi szakértője, Silló István vezényli.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Vásárolja meg kedvezményes parkolójegyét a Papp László Sport Aréna P+R parkolójába.
Linda unja 17 éves házasságát, angol kertvárosi életét, a negyedik x közeledtét, de főleg a férjét, George-ot. Erről azonban a férfi nem akar tudomást venni, neki minden úgy jó, ahogy van. De amikor George elalszik szeretkezés közben, Lindának végképp elege lesz: úgy érzi, joga van még minőségi érzékiséghez, figyelemhez, szerelmemhez, élethez. Válni akar.
Dumaszínház est
Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!