program


KERÁMIA WORKSHOP - 2025 TAVASZ - MOSOLYGÓ VÁZA

KERÁMIA WORKSHOP - 2025 TAVASZ - MOSOLYGÓ VÁZA

40. Kecskeméti Tavaszi Fesztivál - KWS - tavasz

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 29. Marts 2025 14:00

Mosolygó Váza - KERÁMIA WORKSHOP

Tárgyalkotó műhelyfoglalkozás - a foglalkozást 8 éves kortól ajánljuk!

A legújabb lakberendezési trendek is bővelkednek a bohém használati tárgyakban. Vidám színfoltja lehet a Te szobádnak is egy tavasztündér-váza, amely a sokszínű virágokkal együtt lesz teljes. Az elkészült alkotással édesanyádat is köszöntheted anyák napján.
Gyere és készíts barátoddal, gyermekeddel, unokáddal egy különleges, egyedi kerámia vázát. A közös alkotásban garantáltan örömödet leled majd!
Vedd figyelembe, hogy a workshop után üres kézzel mész haza, mert az általad készített munka még a műhelyben marad, hogy kiégetésre és mázazásra kerülhessen. Így az alkotásodat kb. két hét múlva viheted haza.

A részvételi díj tartalmazza: 1db workshop csomag, ami max. két fő részvételét és 1db váza elkészítését jelenti
Jelentkezni a részvételi díj befizetésével lehet!

A foglalkozás megtartására minimum 10 fő jelentkezése esetén kerül sor!
További információ: Acsai Rita, rita.acsai@hirosagora.hu

Aktuelt


A Piero Barone, Ignazio Boschetto és Gianluca Ginoble alkotta IL VOLO, egy felejthetetlen koncerttel tér vissza Budapestre, hogy újra elvarázsolja a magyar közönséget az MVM Dome színpadán, 2025. november 14-én. Ez a koncert garantáltan felejthetetlen élményt nyújt minden korosztály számára.

Az évad hamisítatlan presztízsprodukciójának ígérkezik az új Trisztán és Izolda: Yannick Nèzet-Séguin főzeneigazgatói vezényletével, valamint Lise Davidsen és Michael Spyres kettős címszereplésével.

La Bohème Operaközvetítés a New York-i Metropolitan Operából, két szünettel, 210 perc, 2025 Olasz nyelven, magyar és angol felirattal

PÅ PLAKATEN


Vincenzo Bellini utolsó operája a bel canto valóságos megdicsőülése, amelyet csakis kikezdhetetlen technikájú és stílusérzékű előadógárdával érdemes közönség elé bocsátani.

1940-ben a budapesti Operettszínházban bemutatóra készülődtek. Eisemann Mihály legújabb művét vitték színre, főszerepben Kiss Manyival. Az előadás elkezdődött és egyszer…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.