
Napfényes Filmklub - HAJFONAT
Három nő története, akik a világ távoli pontjain élnek. Soha nem találkoztak, mégis egyedülálló, láthatatlan kötelék köti össze őket.
Három nő története, akik a világ távoli pontjain élnek. Soha nem találkoztak, mégis egyedülálló, láthatatlan kötelék köti össze őket.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. október 10. péntek, 18:00
Hajfonat - olasz-francia film (2023)
Sors láthatatlan szálainak összefonódása - a remény és újrakezdés meséje
olasz–francia filmdráma eredeti nyelven, magyar felirattal | 2023 | 121 perc
Három nő története, akik a világ távoli pontjain élnek. Soha nem találkoztak, mégis egyedülálló, láthatatlan kötelék köti össze őket.
Az indiai Smita az érinthetetlenek kasztjába tartozik. Taníttatni szeretné a lányát, ezért menekülnie kell falujából. Végül egy templomban tapasztalja meg az újjászületést.
A szicíliai Giulia apja parókaműhelyében dolgozik. Ő mossa, szőkíti és festi a város fodrászai által szállított természetes hajat. Amikor azonban apja baleset áldozata lesz, a lány rájön, hogy a cég anyagi helyzete válságos: meg kell találnia a módját, hogy megmentse a családi üzletet.A kanadai Sarah sikeres ügyvéd, aki egyedül neveli három gyermekét. Fontos előléptetésre készül, de az élete fenekestül felfordul, amikor kiderül, hogy súlyos beteg.
Laetitia Colombani filmje a remény és újrakezdés megindító meséje, himnusz a női bátorsághoz.
A vetítés után beszélgetés a filmről.
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
New York legmenőbb állatkerti lakói megszokták a kényelmet: Alex, a ragyogó mosolyú oroszlán, Marty, a kalandvágyó zebra, Gloria, a víziló-díva és Melman, a kissé hipochonder zsiráf napjaikat rajongó látogatók és biztos vacsoraidő között töltik. Egy félresikerült kaland után a Central Parktól egyenesen Madagaszkár vad és kiszámíthatatlan dzsungelébe csöppennek.
Az élet showja – a humor és a pszichológia találkozása – Aranyosi Péter komikus és Dr. Csernus Imre pszichológus közös…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!