Program


Nyáresti operaslágerek - Dolora Zajick és Ramón Vargas mesterkurzusának zárókoncertje

Nyáresti operaslágerek - Dolora Zajick és Ramón Vargas mesterkurzusának zárókoncertje

A 2022-es Debrecen Ünnepi Játékok részeként egyhetes bel canto mesterkurzus tart két világhírű operaénekes: Dolora Zajick és Ramón Vargas. A nyári akadémia résztvevői mind olyan hazai énekesek, akikkel az operakedvelő közönség számos alkalommal találkozhatott már, és olyan külföldi operaénekesek, akik először érkeznek Magyarországra.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. augusztus 14. vasárnap, 20:30

Ami a műfaj szeretetén kívül közös bennük, az az, hogy egyetértenek abban: egy művész pályája során
sosem hagyja abba a tanulást és fejlődést, az új lehetőségek új tapasztalatokat adhatnak számukra. A Coopera a kurzussal elsősorban a saját művészeinket szeretné támogatni, hogy a nemzetközi hírű művészekkel együtt dolgozva olyan tudással lehessenek gazdagabbak, amely nemcsak a hazai operajátszás színvonalát és jövőjét erősítheti, de segítségükre lehet abban, hogy nemzetközi színpadokon képviseljék Magyarországot.
A közönség az áriaesten népszerű operaáriákat és duetteket hallhat a mesterkurzus résztvevőinek közreműködésével. A Nagyerdei Szabadtéri Színpadon már biztosan fellép Ferenczy Orsolya, Kálnay Zsófia, Balczó Péter, Sándor Csaba, valamint Charles Styles a londoni Ken Querns-Langley Bel Canto Vocal Studio tanítványa.

Zongorán kísér: Mazalin Wanda és Bolyky Zoltán

Az est hossza 70 perc, szünet nélkül.

Ajánlatunk


„Improvizációs gasztroszínház – sok röhögéssel, alapvetően édes ízben, és némi savanykás zamattal. Mindezt kultúrtörténeti szempontból több rétegben egymásra pakoljuk, aztán feltekerjük a hőfokot. Pont olyan sül ki belőle, mint egy finom flódni” – meséli Stahl Judit, az előadás megálmodója.

A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?

A Szentpétervári Balett Társulat valamint a Bolsoj Színház művészeivel autentikus előadásban indul országos turnéra Csajkovszkij Diótörője. A zenei élményről a Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekara gondoskodik Somogyi-Tóth Dániel karmester irányításával. Az előadás - mely a 130 éves baletthagyományokra épül - egyszerre ünnepi, friss és magával ragadó, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt felejthetetlen élményt ígér.

Ajánló


3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku

TE RONGYOS ÉLET… ORSZÁGOS PREMIER II. Kálmán Imre – Meskó Zsolt Egy élet, ami maga is operett. Egy darab, amit…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!