Program


Pán Péter

Pán Péter

PÁN PÉTER mesemusical J.M. Barrie Színdarabja nyomán

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. április 19. vasárnap, 11:00

Szereposztás:
Pán Péter: Berecz Uwe
Wendy: Boda Melinda
Mrs. Darling: Pintér Dorina
Mr. Darling: Fogarassy András
Hook kapitány: Fogarassy András / Fogarassy Gergő
John: Tóth Bálint
Michael: Tucker Áron
továbbá Csingiling, Mr. Smee

Írta: Harmath Imre-Lénárt László
Zene: Harmath Imre
Dalszöveg: Lénárt László
Díszlet: Halász G. Péter
Rendező: Molnár Csaba

Wendy Darling egy teljesen átlagos londoni családban él két öccsével, édesanyjával és jóravaló, de pipogya hivatalnok édesapjával. Pán Péter egy elvarázsolt egzotikus helyen lakik, Sohaországban. A titok, hogy ott soha nem lesz felnőtt. Péter tud repülni és minden napja csupa tömény kaland, mert van egy jó kis csapata az Elveszett fiúk, akikkel együtt harcolnak a gonosz kalózok ellen.

Ajánlatunk


Az Orfeum mágusa A Budapesti Operettszínház 100. jubileumi évének díszelőadása − ez a vadonatúj nagyoperett − mágikus időutazásra hívja a becses publikumot.

A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek – ám hamar kiderül, hogy nem csupán a szexi mozgás miatt jöttek.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!