
Remekművek Gödöllőn- "Fiam, az csak egy ködfolt"
Remekművek Gödöllőn
A Gödöllői Szimfonikus zenekar bérletes koncertjei a 2022-2023-as évadban
Remekművek Gödöllőn
A Gödöllői Szimfonikus zenekar bérletes koncertjei a 2022-2023-as évadban
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 25. Februar 2023 19:00
Remekművek Gödöllőn
A Gödöllői Szimfonikus zenekar bérletes koncertjei a 2022-2023-as évadban
„Fiam, az csak egy ködfolt.”
Műsor:
R. Schumann: Ouverture, Scherzo und Finale Op.52
Fr. Schubert: Dalok (M. Reger, H. Berlioz, Liszt F. és Cser Á. hangszerelései)
(Die Forelle, Erlkönig, Im Abendrot, Gretchen am Spinnrade, Die junge Nonne)
F. Mendelssohn: III. a-moll “Skót” szimfónia Op.56
Herczenik Anna – szoprán
Vezényel: Cser Ádám
A program/előadás az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.
Láma Ole Nydahl meghívására Veszprémbe látogat Dzsamgön Kongtrul rinpocse, a tibeti buddhizmus Karma Kagyü hagyományának egyik vonaltartója, aki a Gyémánt Út Buddhista Közösség szervezésében 2025. szeptember 13-án beavatást ad.
Mindenkivel megeshet – mármint ha nő, és elmúlt annyi… A mi történetünk ma játszódik, a new york-i Bloomingdale’s áruházban – de játszódhatna a világ bármelyik más áruházában is. A szereplőink négy nő, és velük is megesik az… Az, amiről nem szeretünk beszélni. Mert tabu.
A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.
A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.
27. Zsidó Kulturális Fesztivál
Dumas-Szomor-Pozsgai: Monte Cristo grófja musical 2 részben A Békéscsabai Jókai Színház előadásában.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.