
A hetyegő vipera - Ráskó Eszter önálló estje, műsorvezető: Major Vanda
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 22. szombat, 19:00
Ráskó Eszter önálló estje Siófokon.
Műsorvezető: Major Vanda
Előadásunkat 16 éven aluliaknak nem ajánljuk!
Fellépői kérésre 14 évnél fiatalabbakat még szülői kísérettel sem tudunk beengedni az előadásra!
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Két órás felhőtlen szórakozás szingliknek, házasoknak, újra kezdőknek!
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.
Vezényel: Dinyés Soma, Szűcs Magdaléna, Vargáné Körber Katalin Közreműködik a Magyar Rádió Gyermekkórusának Palánták kórusa és Ifjúsági Vegyeskar
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!